67 med på løpskarusell i øsande regnver på Langeland.

Her er dagens deltakar- og resultatliste. Neste løp går 21. august i Osen i Bygstad. 

2021-06-12
bodilryste

Langeland ski- og fritidssenter 12. juni 2021

5 km J15/16

     

Ingeborg

Borkamo

Gaular IL

27.41

       

5 km K senior

     

Jeanette Haugsbø

Stenvig

Gaular IL

25.10,0

       

5 km herrer

     

Alexander Hjelmeland

Rygg

 

21.30

Karsten K.

Sunde

Gaular IL

24.17

Torkjell

Mo

 

28.22

Bjørn

Wahl

 

28.22

       

10 km herrer

     

André

Haugsbø

Gaular IL

40.12

Lars

Øvrebø

Gaular IL

40.58

Vegard

Holsen

Førde IL

41.18

Torstein Bolstad

Blikra

Gaular IL

42.41

Per Eivind

Gurvin

Førde IL

44.17

Roger

Husa

Førde IL

47.37

Jon Olav

Aase

Gaular IL

48.14

Robert

Skarstein

 

49.04

Einar

By

 

50.02

Bjørnar

Aase

 

50.49

Ådne

Hallås

 

55.38

Torje

Bjørvik

 

56.03

 

G 11-12 år 760 m

 

 

Tid

Mats Johan

Gausvik Oppedal

Førde IL

2,49,7

Olai

Døskeland

Gaular IL

3.00,6

Håvard Andre

Gausvik Oppedal

Førde IL

3.06,6

Bendik Matias

Jonstad

Førde IL

3.09,5

Hans Oskar

Tuften Viken

Gaular IL

3.26,7

Oskar

Burdahl

Gaular IL

3.37,0

Sjur

Skilbrei

Gaular IL

4.05,4

 

J 11-12 år 760m

 

 

 

Rakel

Hestad Båtevik

Gaular IL

3.10,8

 

J/G 7-10 år - 580 m

 

 

Edvart Sagmo

Gillestad

Gaular IL

Eline

Holmøyvik

Gaular IL

Rebekka Sofie

Lervik

Gaular IL

Ella Ryste

Haugsbø

Gaular IL

Elias Karlsen

Sunde

Gaular IL

Viljar

Lutentun Helle

Gaular IL

Ingrid

Døskeland

Gaular IL

Sigurd

Grinde

Gaular IL

Storm

Skilbrei

Gaular IL

Live

Senneset Råheim

Gaular IL

Vilde

Senneset Rygg

Gaular IL

Johannes

Holmøyvik

Gaular IL

Liam

Skaflestad

Gaular IL

Aurora

Hestad Båtevik

Gaular IL

Tarjei Ryste

Haugsbø

Gaular IL

Alde Karlsen

Sunde

Gaular IL

Magnus

Døskeland

Gaular IL

Klara Sagmo

Gillestad

Gaular IL

Kristoffer

Gjerde

Gaular IL

Emil Olai

Gausvik Oppedal

Førde IL

Tiril

Viken Olsen

Gaular IL

Jakob

Espeland

Gaular IL

 

J/G 6 år og yngre - 290 m

 

 

Lilja

Senneset Rygg

Gaular IL

Amalie Lunde

Bjørvik

Gaular IL

Ragnar

Grinde

Gaular IL

Kasper

Kårstad

Gaular IL

Axel Stenseth

Solberg

Gaular IL

Alvin Myren

Aaberg

Gaular IL

Ole Kristian

Mo

Gaular IL

Olea Haugsbø

Stenvig

Gaular IL

Olai

Skaflestad

Gaular IL

Sondre

Smaamo

Gaular IL

Oline

Døskeland

Gaular IL

Aksel Haugsbø

Stenvig

Gaular IL

Vetle

Holmøyvik

Gaular IL

Martine

Smaamo

Gaular IL

Iben

Senneset Rygg

Gaular IL

Markus Lunde

Bjørvik

Gaular IL

Ida Nes

Nyhammer

Førde IL

Olav Nes

Nyhammer

Førde IL

Tiril Berget

Espeland

Gaular IL

Aksel 

Bruland

 

 

Kalender

Oktober
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket